A Gablini Cégcsoport magyar tulajdonú középvállalkozás, amely több, mint 30 éve tölt be meghatározó piaci szerepet a hazai gépjármű javítás- és kereskedelem területén. Napjainkban négy telephelyen hét márka képviseletét látjuk el, munkavállalóink száma meghaladja a 170 főt.

Ha az Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatunkhoz!

Éljük meg együtt a sikereket!

Szerviz flotta értékesítő

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye

Mi lesz a feladatod?

  • Új szerviz flotta partnerek felkutatása, folyamatos kapcsolattartás a Cég már meglévő partnereivel
  • A flottapark kezelő üzletág optimális működésének biztosítása, folyamatos javaslattétel a lehetséges fejlesztésekre vonatkozóan
  • Az üzletágra vonatkozó tervben meghatározott célkitűzések megvalósítása, stratégiai célok kidolgozásában való aktív részvétel
  • A társterületekkel való együttműködés biztosítása, az együttműködési rendszer folyamatainak fenntartása
  • Importőri kapcsolatrendszerek fenntartása
  • Gépjármű értékesítési tanácsadó munkatársak munkájának támogatása flottatermékekkel, szolgáltatásokkal, karbantartási ajánlatokkal
  • A parkkezelő által biztosított szolgáltatások koordinálása, igény szerinti támogatása
  • Autópark kezeléshez kapcsolódó termékek kialakítása, fejlesztése (szervizcsomagok, egyéb szolgáltatások)

Mi szükséges a munkakör betöltéséhez?

  • Minimum szakirányú középfokú műszaki/kereskedelmi végzettség
  • Minimum három év releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás, valamint vezetői gyakorlat előnyt jelent

Amire biztosan számíthatsz:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria
  • Mobiltelefon, gépjármű használat
  • Szakmai kihívások
  • Stabil szakmai és anyagi háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Ha Téged megbízhatóság, önálló, felelős, precíz munkavégzés, határozott fellépés, dinamizmus, rugalmasság, hatékonyság, ügyfélorientált gondolkodásmód, teljesítményigény jellemez, és fontos érték számodra a jó csapat, a stabil munkahely, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozz hozzánk, jelentkezz a meghirdetett szerviz flotta értékesítő állásra!

Amennyiben rendszeresen tájékoztatást szeretne kapni a GABLINI akcióiról, újdonságairól, híreiről, regisztráljon és legyen hírlevelünk olvasója!
Feliratkozom a hírlevélre:
*A feltüntetett árak tájékoztató jellegűek, nem minősülnek konkrét árajánlattételnek. Az árváltozás jogát fenntartjuk.
Elfogadom