A Gablini Cégcsoport több mint 25 éve meghatározó piaci szereplő a hazai gépjármű javítás- és kereskedelem területén. Napjainkban négy telephelyen öt márka képviseletét látjuk el. Folyamatos fejlődésünknek, megújuló képességünknek, valamint dolgozói kollektívánk kitartó munkájának köszönhetően Munkavállalóink száma mára meghaladja a 180 főt.

RECEPCIÓS

Munkavégzés helye: Budapest XIII. és XV. kerület

Mi lesz a feladatod?

  • Beérkező ügyfelek fogadása, tájékoztatása
  • Telekommunikációs eszközök kezelése
  • Információszolgáltatás
  • Gépjármű értékesítési tevékenység adminisztratív támogatása
  • Szervezési és adminisztratív feladatok ellátása
  • Rendszeres jelentési kötelezettségek teljesítése

Mi szükséges a munkakör betöltéséhez?

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 1 éves gyakorlati tapasztalat;
  • Felhasználói szintű MS Office (elsősorban Excel, Word gyakorlati alkalmazása) ismeret
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély, valamint saját autó (a munkavégzés helye tömegközlekedéssel nem közelíthető meg)
  • Megbízhatóság
  • Önálló, megbízható, felelős, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kreativitás, rugalmasság
  • Csapatban való együttműködés

Amire biztosan számíthatsz:

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria
  • Dinamikus, összetartó csapat

Ha Téged megbízhatóság, önálló, felelős, precíz munkavégzés, határozott fellépés,  ügyfél-centrikusság jellemez, és fontos érték számodra a jó csapat, a stabil munkahely, akkor csatlakozz hozzánk, jelentkezz a meghirdetett recepciós állásra!

RECEPCIÓS
RECEPCIÓS

Amennyiben rendszeresen tájékoztatást szeretne kapni a GABLINI akcióiról, újdonságairól, híreiről, regisztráljon és legyen hírlevelünk olvasója!
Feliratkozom a hírlevélre:
Elfogadom