A Gablini Cégcsoport több mint 30 éve meghatározó piaci szereplő a hazai gépjármű javítás- és kereskedelem területén. Napjainkban négy telephelyen öt márka képviseletét látjuk el. Folyamatos fejlődésünknek, megújuló képességünknek, valamint dolgozói kollektívánk kitartó munkájának köszönhetően Munkavállalóink száma mára meghaladja a 180 főt.

Karosszéria lakatos munkafelvevő - Kárügyintéző

Munkavégzés helye: Budapest vagy Budaörs

Mi lesz a feladatod?

  • Ügyfelek fogadása, ügyféligények felmérése, kötelezettség vállalás a beavatkozás jellegére, várható költségére, és határidejére nézve, a gépjárműjavításhoz szükséges alkatrészek megrendelése
  • A műhelykapacitás optimális kihasználtságára törekedve az előjegyzési napló folyamatos vezetése, a munkaellátottság biztosítása
  • A lakatos és fényező munkatársak által elvégzett javítási munkák minőségi megfelelőségének ellenőrzése
  • Ügyfelek tájékoztatása a kiegészítő szolgáltatásokról, valamint a gépjármű javítás során feltárt, elvégzendő munkákról
  • Kapcsolattartás a biztosító társaságokkal, kárügyek rendezése, felügyelete
  • Helyi kárfelvétel lebonyolítása, bejelentése
  • A kárrendezéssel kapcsolatos programok használata (Audatex, és egyéb kárbejelentő programok)

Mi szükséges a munkakör betöltéséhez?

  • Középfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Felsőfokú kárszakértői végzettség
  • Minimum 3 év azonos területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Kiváló MS Office ismeret, valamint Audatex program gyakorlati alkalmazása
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély

Amire biztosan számíthatsz:

  • Stabil szakmai és anyagi háttér
  • Versenyképes juttatási csomag, alapbér + jutalék
  • Cafeteria
  • Folyamatos fejlődés
  • Szakmai kihívások
  • Dinamikus, fiatalos, összetartó csapat
  • Mobiltelefon

Ha Téged megbízhatóság, önálló, felelős, precíz munkavégzés, határozott fellépés, dinamizmus, rugalmasság, hatékonyság, ügyfélorientált gondolkodásmód, teljesítményigény jellemez, és fontos érték számodra a jó csapat, a stabil munkahely, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozz hozzánk, jelentkezz a meghirdetett szerviztanácsadó-munkafelvevő állásra!

Amennyiben rendszeresen tájékoztatást szeretne kapni a GABLINI akcióiról, újdonságairól, híreiről, regisztráljon és legyen hírlevelünk olvasója!
Feliratkozom a hírlevélre:
Elfogadom