A Gablini Cégcsoport több mint 30 éve meghatározó piaci szereplő a hazai gépjármű javítás- és kereskedelem területén. Napjainkban négy telephelyen öt márka képviseletét látjuk el. Folyamatos fejlődésünknek, megújuló képességünknek, valamint dolgozói kollektívánk kitartó munkájának köszönhetően Munkavállalóink száma mára meghaladja a 160 főt.

Karbantartó

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye

Mi lesz a feladatod?

  • Megelőző karbantartások ütemterv szerinti elvégzése
  • Épületgépészeti rendszerek és berendezések üzemszerű működésének ellenőrzése, biztosítása
  • Eseti meghibásodások elhárítása
  • Kisebb kivitelezési munkák elvégzése
  • Általános épület karbantartási, víz- gáz- központi fűtés javítási feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás, együttműködés a karbantartási terület munkatársaival

Mi szükséges a munkakör betöltéséhez?

  • Víz- gáz- központi fűtés szerelői végzettség
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély

Amire biztosan számíthatsz:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, összetartó csapat

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a hr@gablini.hu e-mail címre eljuttatni szíveskedjen. Amennyiben szeretne többet megtudni rólunk, látogasson el a www.gablini.hu honlapunkra!

Karbantartó
Karbantartó
Karbantartó

Amennyiben rendszeresen tájékoztatást szeretne kapni a GABLINI akcióiról, újdonságairól, híreiről, regisztráljon és legyen hírlevelünk olvasója!
Feliratkozom a hírlevélre:
Elfogadom