A Gablini Cégcsoport több mint 25 éve meghatározó piaci szereplő a hazai gépjármű javítás- és kereskedelem területén. Napjainkban négy telephelyen öt márka képviseletét látjuk el. Folyamatos fejlődésünknek, megújuló képességünknek, valamint dolgozói kollektívánk kitartó munkájának köszönhetően Munkavállalóink száma mára meghaladja a 180 főt.

Alkatrész raktáros

Munkavégzés helye: Budaörs

Mi lesz a feladatod?

  • A megjelenő igényekre minőségében egymástól eltérő több alternatívás árajánlat készítése.
  • A készletmozgás informatikai rendszerben történő nyilvántartása.
  • A beérkező áruk tételes átvétele, azonosítása, cikkszámmal való ellátása.
  • Az ügyfelek által igényelt anyagok, alkatrészek komissiózása, értékesítése, kiadása.
  • A raktári anyagok szükség szerinti, állagmegóvó, ápolási munkáinak elvégzése.

Mi szükséges a munkakör betöltéséhez?

  • Középfokú logisztikai, kereskedelmi, vagy műszaki végzettség.
  • Gépjármű alkatrészértékesítés-raktározás területén szerzett, minimum 4 év szakmai tapasztalat.
  • Kiváló MS Office ismeret

Peugeot, Citroёn, Renault, Ford, Nissan, Hyundai alkatrész ismeret előnyt jelent

Amire biztosan számíthatsz:

  • Stabil szakmai és anyagi háttér
  • Versenyképes javadalmazás, alapbér + jutalék
  • Cafeteria
  • Szakmai kihívások
  • Dinamikus, összetartó csapat

Ha Téged megbízhatóság, önálló, felelős, precíz munkavégzés, hatékonyság, ügyfélorientált gondolkodásmód, és fontos érték számodra a jó csapat, a stabil munkahely, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozz hozzánk, jelentkezz a meghirdetett alkatrész raktáros állásra!

Amennyiben rendszeresen tájékoztatást szeretne kapni a GABLINI akcióiról, újdonságairól, híreiről, regisztráljon és legyen hírlevelünk olvasója!
Feliratkozom a hírlevélre:
Elfogadom