A Gablini Cégcsoport magyar tulajdonú középvállalkozás, amely több, mint 30 éve tölt be meghatározó piaci szerepet a hazai gépjármű javítás- és kereskedelem területén. Napjainkban négy telephelyen hét márka képviseletét látjuk el, munkavállalóink száma meghaladja a 160 főt.

Ha az Ön számára is fontos érték a jó csapat, a stabil munkahely, a kulturált munkakörnyezet, a kitűzött célok megvalósítása, akkor csatlakozzon csapatunkhoz!

Éljük meg együtt a sikereket!

Készletkezelő munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest

Mi lesz a feladatod?

  • Új gépjárművek átvétele a szállítótól, a gépjárművek állapotának ellenőrzése
  • Beérkezett gépjárművek kulcsainak tárolása, rendszerbe való rögzítése
  • Gépjárművek telephelyen és szalonban való rendezése, tisztán tartása
  • Gépjárművek telephelyek közötti mozgatása, valamint szállítások leszervezése
  • Tesztautó park nyilvántartása, karbantartása (tankolások, esztétikai állapot)
  • Szervezési és adminisztratív feladatok ellátása

Mi szükséges a munkakör betöltéséhez?

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 1 éves gyakorlati tapasztalat;
  • Felhasználói szintű MS Office (elsősorban Excel, Word gyakorlati alkalmazása) ismeret
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Saját gépjármű (a munkavégzés helye csak saját gépjárművel megközelíthető)

Amire biztosan számíthatsz:

Megbízható, stabil munkahely
Dinamikus, fiatalos, összetartó csapat

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, a hr@gablini.hu e-mail címre eljuttatni szíveskedjen. Amennyiben szeretne többet megtudni rólunk, látogasson el a www.gablini.hu honlapunkra!

Amennyiben rendszeresen tájékoztatást szeretne kapni a GABLINI akcióiról, újdonságairól, híreiről, regisztráljon és legyen hírlevelünk olvasója!
Feliratkozom a hírlevélre:
*A feltüntetett árak tájékoztató jellegűek, nem minősülnek konkrét árajánlattételnek. Az árváltozás jogát fenntartjuk.
Elfogadom