www.gablini.hu » Elérhetőségek » Gablini Zugló
GABLINI Zugló
1141 Budapest, Nótárius utca 5-7.
fax: +36 1 222 90 00
Nyitva tartás
szalon: H-P: 08:00-18:00
szerviz: H-CS: 07:00-18:00 P: 07:00-17:00
raktár: H-P:07:00-17:00
Új autó értékesítés:
Nissan:
+36 1 222 80 00 / 121, 151 mellék
Peugeot:
+36 1 222 80 00 / 123 mellék
További telefonszámok:
Szerviz:
+36 1 222 80 00 / 104, 112, 125, 126 mellék
Alkatrész:
+36 1 877 22 77
Karosszéria üzem:
+36 1 222 80 00 / 129 mellék
Vezetők
Kovács Farkas Tamás 
kereskedelmi és vevőszolgálati igazgató
kovacs.farkas.tamas@gablini.hu
+36 30 817 00 51
Sándor Zoltán 
flotta üzletágvezető
sandor.zoltan@gablini.hu
+36 30 817 00 42
Cserháti Gábor
alkatrész raktárvezető
cserhati.gabor@gablini.hu
+36 30 530 77 71
Németh Nándor
szerviz flotta értékesítési üzletág vezető
nemeth.nandor@gablini.hu
+36 30 668 80 66
Majtász László
karosszéria, és fényező üzemvezető
majtasz.laszlo@gablini.hu
+36 30 530 70 39
Gablini Péter 
kereskedelmi és vevőszolgálati igazgató helyettes
gablini.peter@gablini.hu
+36 30 221 44 62
Új autó értékesítés
Hegyaljai Richárd
vezető értékesítő
hegyaljai.richard@gablini.hu
+36 30 633 7400
Vlad Tibor  
flotta értékesítő
vlad.tibor@gablini.hu
+36 30 444 62 35
Alexa Attila
új gépjármű értékesítési tanácsadó
alexa.attila@gablini.hu
+36 30 668 80 64
Baranyainé Andrea
új gépjármű értékesítő tanácsadó
baranyai.zsoltne@gablini.hu
+36 30 817 00 41
Bende Gábor
új gépjármű értékesítő
bende.gabor@gablini.hu
+36 30 774 22 70
Szerviz
Reszegey Attila
garanciális ügyintéző
reszegey.attila@gablini.hu
+36 30 530 70 35
Erdélyi János
szervizvezető
erdelyi.janos@gablini.hu
+36 30 444 62 37
Károly András
szerviztanácsadó
karoly.andras@gablini.hu
+36 30 668 80 70
Miskolczi Zsolt
szerviztanácsadó
miskolczi.zsolt@gablini.hu
+36 30 530 70 40
Szabó Zsombor
szerviztanácsadó
szabo.zsombor@gablini.hu
+36 30 397 81 39
Alkatrész
Netz Viktor
alkatrész raktáros
netz.viktor@gablini.hu
+36 1 222 80 00 / 148
Makai Péter
alkatrész raktáros
makai.peter@gablini.hu
+36 1 222 80 00 / 114
Kapitány Csaba
alkatrész raktáros
kapitany.csaba@gablini.hu
+36 1 222 8000 / 148
Huszák Sándor
alkatrész nagykereskedelmi értékesítő
huszak.sandor@gablini.hu
+36 30 530 70 38
Karosszéria üzem
Simon- Farkas Zsuzsanna
karosszérialakatos munkafelvevő
farkas.zsuzsanna@gablini.hu
+36 30 817 00 66
Moldrich Antal
kárszakértő/kárfelvételi munkafelvevő
moldrich.antal@gablini.hu
+36 30 817 00 46
Hajdu Károly
Kárszakértő/kárfelvételi munkafelvevő
hajdu.karoly@gablini.hu
+36 30 817 00 54
Hírlevélre feliratkozás
Amennyiben hozzájárul, hogy a későbbiekben információkat küldjünk Önnek akcióinkról, újdonságainkról, kérjük adja meg email címét.